Välj regatta 

Regatta   Arrangör   Startdatum Slutdag Sista anm. dag Hemsida  
Rikscup #1 - Stenungsund 4 - 5 maj  Stenungsunds SS  2019-05-04 2019-05-05 2019-05-04 idrottonline.se/StenungsundsSS-Segling/  
Rikscup #2 - Hudiksvall 25-26 maj  HSSS  2019-05-25 2019-05-26 2019-05-18 hsss.se/  
Rikscup #3 - Uppsala 8-9 juni  USS  2019-06-08 2019-06-09 2019-06-08 idrottonline.se/UpsalaSegelSallskap/  
Rikscup #4 - Mariehamn 12-14 juli  ÅSS  2019-07-12 2019-07-14 2019-07-01 www.segel.ax/  
Swedish 606 Champoinship 2019  Borgholm BK  2019-08-09 2019-08-11 2019-08-08  
Rikscup #5 - Stockholm 31/8 - 1/9  Stockholms 606-klubb  2019-08-31 2019-09-01 2019-08-31 www.s606k.se/  
SSW Regatta Lidköping 28-29 sep  SSW  2019-09-28 2019-09-29 2019-09-28 sswlidkoping.se/  
 

  Deltagare sorterat på klass

Segelnr   Båtnamn   Klubb   Klass   Förnamn   Efternamn   Båttyp Besättning   LYS  
SWE872    S606K  606  Michael  Nettelbladt  606  Linn Dismo 0.000   
SWE445    JKV  606  Anders  Jakobsson   Patric Jakobsson 0.000   
SWE556  ..  USS  606  Pär-Bertil  Eklund   Gunnar Holmqvist 1.032   
SWE932  Apotea  KSSS  606  Björn Österberg  Alba Johansson   Viktor Österberg 0.000   
afdhHzEWBx  Barnypok  WCFvkApWvvSTp  606  Barnypok  Barnypok  gmicNfnGChkJHcdMK  a4iNO 0.000 SxoFqBYTCciGGsi YcDWAbwC pVIOBQMpDKasFa
qxccDbxscc  Barnypok  sqOZwJjJMI  606  Barnypok  Barnypok  KVpuSEVwjQrBgEkuv  U06wj 0.000 UyFSIsLpPScTR VEEAgBbABlSfjKogr ADRaygphthX
SWE875  BlackOut  Stockholms 606-Klubb  606  Aron  Svedin   Fredrik Schramm 0.000   
SWE611  BåtAccenten Sail Rac  s606k  606  Mikael  Bogefors  606  Thomas Pyddoke 0.000   
SWE232  Com fort  Hudiksvalls Sjösportsällskap  606  Tomas  Persson   Anders Hansson 0.000   
SWE896  Crumb  s606k  606  Niklas  Litoft   Simon Dismo 0.000   
SWE858  Emma  HSSS  606  Michael  Persson   Hans Holmberg 0.000   
SWE423  Euphoria  Oxss  606  Håkan  Andersson   Jan Hallberg 0.000   
SWE424  Experience II  s606k  606  Polly Margareta Malmberg  Malmberg   Melissa 0.000   
SWE914  Freak Out  OXSS  606  Gunnar  Rehn   Stefan Eriksson 0.000   
SWE229  Gubbröra  S606  606  Johan  Franck   xx 0.000   
SWE242  Guldkudden  GSYS  606  Johan  Qviberg   Stefan Eriksson 0.000   
SWE822  Honolulu Baby II  s606k  606  Jonas  Hamberg   Gunnar Alaeus 0.000   
SWE493  Jordgubben  Stenungsunds SS  606  Hans  Oskarsson   Hugo Oskarsson, Magnus Lundberg 0.000   
SWE548  Kvänum Kök  SSW Lidköping  606  Pontus  Apelberg   Jan Apelberg 0.000   
SWE500  Lille Gul  Trälhavets Båtklubb  606  Markus  Björk   Anders Bengtsson 0.000   
SWE233  Lucky loser  MSK  606  Anders  Blom   Jan Carlsson 0.000   
SWE832  Luna Bianca  Stockholms 606-klubb  606  Sam  Victorin   Jonas Fogde 0.000   
SWE933  Maverick  S606K  606  Hans  Eckerström   Anders Edbladh 0.000   
SWE850  Mini blues  Stenungsunds Segelsällskap  606  Magnus  Lindvall   Ulrik Simonsson 0.000   
SWE918  Nefertiti  Stockholms 606-klubb  606  Göran  Bengtsson   Kaj Möller 0.000   
SWE448  Niskalina  S606K  606  Michael  Schibbye   Mogge Agneskog 0.000   
SWE836  Oliver Twist  KSSS  606  Mikael  Willdal    H Boding 0.000   
SWE905  Out of control  S606K  606  Peter  Pohl   Hans Guste 0.000   
SWE470  P-Lisa  SSÅV  606  Torgny  Bergh   Anders Boström 0.000   
SWE208  Passupp V  GYC  606  Hasse  Hansen   Emil 0.000   
Första Föreg   1 2 av2  Nästa Sista