Välj regatta 

Regatta   Arrangör   Startdatum Slutdag Sista anm. dag Hemsida  
Swedish 606 Champoinship 2019  Borgholm BK  2019-08-09 2019-08-11 2019-08-08  
Rikscup #2 - Hudiksvall 25-26 maj  HSSS  2019-05-25 2019-05-26 2019-05-18 hsss.se/  
SSW Regatta Lidköping 28-29 sep  SSW  2019-09-28 2019-09-29 2019-09-28 sswlidkoping.se/  
Rikscup #1 - Stenungsund 4 - 5 maj  Stenungsunds SS  2019-05-04 2019-05-05 2019-05-04 idrottonline.se/StenungsundsSS-Segling/  
Rikscup #5 - Stockholm 31/8 - 1/9  Stockholms 606-klubb  2019-08-31 2019-09-01 2019-08-31 www.s606k.se/  
Rikscup #3 - Uppsala 8-9 juni  USS  2019-06-08 2019-06-09 2019-06-08 idrottonline.se/UpsalaSegelSallskap/  
Rikscup #4 - Mariehamn 12-14 juli  ÅSS  2019-07-12 2019-07-14 2019-07-01 www.segel.ax/  
 

  Deltagare sorterat på klass

Segelnr   Båtnamn   Klubb   Klass   Förnamn   Efternamn   Båttyp Besättning   LYS  
SWE832  Luna Bianca  Stockholms 606-klubb  606  Sam  Victorin   Jonas Fogde 0.000   
SWE858  Emma  HSSS  606  Michael  Persson   Hans Holmberg 0.000   
SWE886  whiter shade of pale  Nqbk  606  Håkan  Karlsson   Johan Sävensten 0.000   
SWE879  White Queen  Trälhavets Båtklubb  606  Anders  Hjelmblad  606  Johan Skåntorp 0.000   
SWE860  Sillen II  MKS  606  Niklas  Virving   Peter Sahlén 0.000   
SWE872    S606K  606  Michael  Nettelbladt  606  Linn Dismo 0.000   
SWE817  Vattnet  s606k  606  Niklas  Clementsson   Jakob Thun 0.000   
SWE899  Segelbåtsmäklaren  Karlshamns SS  606  Herman  Albinsson   Emil Albinsson, Jonas Albinsson 0.000   
SWE470  P-Lisa  SSÅV  606  Torgny  Bergh   Anders Boström 0.000   
SWE424  Experience II  s606k  606  Polly Margareta Malmberg  Malmberg   Melissa 0.000   
SWE242  Guldkudden  GSYS  606  Johan  Qviberg   Stefan Eriksson 0.000   
SWE233  Lucky loser  MSK  606  Anders  Blom   Jan Carlsson 0.000   
SWE909  Wilda  USS  606  Mikael  Gelin   Charlotte Bornudd-Gelin 0.000   
SWE448  Niskalina  S606K  606  Michael  Schibbye   Mogge Agneskog 0.000   
SWE556  ..  USS  606  Pär-Bertil  Eklund   Gunnar Holmqvist 1.032   
SWE445    JKV  606  Anders  Jakobsson   Patric Jakobsson 0.000   
SWE357  Smuggler  OXSS  606  Erik  Lindén   Filip Larsson 0.000   
SWE918  Nefertiti  Stockholms 606-klubb  606  Göran  Bengtsson   Kaj Möller 0.000   
SWE875  BlackOut  Stockholms 606-Klubb  606  Aron  Svedin   Fredrik Schramm 0.000   
SWE611  BåtAccenten Sail Rac  s606k  606  Mikael  Bogefors  606  Thomas Pyddoke 0.000   
qxccDbxscc  Barnypok  sqOZwJjJMI  606  Barnypok  Barnypok  KVpuSEVwjQrBgEkuv  U06wj 0.000 UyFSIsLpPScTR VEEAgBbABlSfjKogr ADRaygphthX
SWE896  Crumb  s606k  606  Niklas  Litoft   Simon Dismo 0.000   
SWE428  Tung XII  S606k  606  Björn Börje  Gustavsson   Jonas Lindberg 0.000   
SWE822  Honolulu Baby II  s606k  606  Jonas  Hamberg   Gunnar Alaeus 0.000   
SWE500  Lille Gul  Trälhavets Båtklubb  606  Markus  Björk   Anders Bengtsson 0.000   
SWE548  Kvänum Kök  SSW Lidköping  606  Pontus  Apelberg   Jan Apelberg 0.000   
SWE208  Passupp V  GYC  606  Hasse  Hansen   Emil 0.000   
SWE493  Jordgubben  Stenungsunds SS  606  Hans  Oskarsson   Hugo Oskarsson, Magnus Lundberg 0.000   
SWE439  Surf  Stenungsunds SS  606  Jonas  Börjesson   Ola Börjesson 0.000   
SWE232  Com fort  Hudiksvalls Sjösportsällskap  606  Tomas  Persson   Anders Hansson 0.000   
Första Föreg   1 2 av2  Nästa Sista