Välj regatta 

Regatta   Arrangör   Startdatum Slutdag Sista anm. dag Hemsida  
Ranking 5  Viggbyholms SS  2019-09-21 2019-09-22 2019-09-14 http://www.viggbyholmsss.se/  
Regattamiddag Ranking 5  VhSS  2019-09-21 2019-09-21 2019-09-20  
 

  Deltagare sorterat på klass

Segelnr   Båtnamn   Klubb   Klass   Förnamn   Efternamn   Båttyp Besättning   LYS  
SWE 437  Harmony II  Gefle Segel Sällskap. GSS  2.4 mR  Claes  Benhtzon   Elios 0.000   
SWE 444  Stella  Hass  2.4 mR  Ulf  Bengtsson   Ulf Bengtsson 0.000   
swe420  Plåstret  VhSS  2.4 mR  Henrik  Johnsson   Henrik Johnsson 0.000   
SWE 431  SuSS  2.4 mR  Jan  Nordin   . 0.000   
SWE 401  Golden Delicious  VhSS  2.4 mR  Anders  Kjellberg   Jag 0.000   
SWE 424  Tryggve  Karlstadssegelsällskap  2.4 mR  Gunilla  Larsson   Gunilla Larsson 0.000   
SWE 378  Lincia  KSSS  2.4 mR  Per  Ahrbom   1 0.000   
SWE 422  Mini-Tonja  GUBK  2.4 mR  Pelle  Schönning   X 0.000   
SWE 423  Blixten  Gefle Segel Sällskap  2.4 mR  Lennart  Heselius   * 0.000   
swe 379  Trinity  KSSS  2.4 mR  Stellan  Berlin   Nalle 0.000   
1423  Bam Bam II  Gefle SS  2.4 mR  Erik  Wahlberg   Krokodilen 0.000   
SWE-323  Alice  VhSS  2.4 mR  Thomas  Högenes   Ja 0.000   
SWE 426  Spinken  Norrtälje SS  2.4 mR  Sven  Asklund   Sven 0.000   
SWE 425  TiKi II  GSS  2.4 mR  Pekka  Seitola   - 0.000   
SWE 400  Ada  KSSS  2.4 mR  Bertil  Grandinson   Bertil Grandinson 0.000   
SWE 364  JJ  SSW  2.4 mR  Peter  Andersson   Jill 0.000   
SWE 453  Maja  WSS Västervik  2.4 mR  Östen  Petersson   Östen 0.000   
299  Minirutan  Vss  2.4 mR  Mats  Komstedt   Mats 1.000   
SWE 441  Fanny  WSS  2.4 mR  Hans  Asklund   Ego 0.000   
SWE442  HH-JaJa  Sundsvalls Segelsällskap  2.4 mR  Hans  Ekholm   1 0.000   
SWE440  Märta  SSVätt  2.4 mR  Klas  Andersson  2,4  uno 0.000   
NOR-124  NN  Bærum Seilforening  2.4 mR  RUNE  Fjæreide   RUNE FJÆREIDE 0.000   
SWE 331  Nangilima  Gefle Segelsällskap  2.4 mR  Patrik  Karlsson   - 0.000   
NOR 114  SIRIUS II  Røyken Seilforening  2.4 mR  Harald  Rolfsnes  2,4mR  Ja 0.000